Moje kecy xD

Veselé odpoledne a smutná zpráva

16. září 2009 v 18:12 | clayra
Ahoj jelínci a jelenice :)
Strašně se vám omlouvám, že jsem nic nepřidávala... Netuším co a vůůbec na to nemam náladu :( Dneska jsem byla u Karamel doma s holkama a byla fakt mrtě haluz prdka XD Od teď mi říkejte Žumpíku... XD
A teď ta smutná zpráva... Musím pozastavit. Jojo, je to bída. Stejně se o blog moc nestaram, takže to tak bude lepší - ale nebojte, za týden se uvidíme ;)
Teď jak mam ten novej noťas, tak mi to taky moc nejde. Bohužel mam obrazovku 16:9, takže většina vašich designů mi nevychází ;( Já už mam skoro přichystanej design - vám nejspíš vycházet nebude, ale mě se líbí, takže až skončí pozastavení tak ho nastavim ať chcete nebo ne.
Takže já se loučím... Affs, posílám pusu ;) Obíhat budu asi normálně... Doufejme.
Za týden pa :) Miluju vás.
clayra Žumpík
P.S. Na icq mě nehledejte - teď ordinuju na facebooku :) Přidejte si mě pod mým mailem (najdete v menu).

Kresbička

12. září 2009 v 13:43 | clayra
Tohle se mi fakt líbí :) Teda jakože ta kresba. Máte tady náhled, jak vypadala vyfocená a jak po mojí úpravě ve fotošopů - přidala jsem světlo, aby to bylo vidět, obtáhla jsem to a pak vybarvila :) Líbí se vám to?

Jó na takovej film bych tě někdy chtěl vzít...

11. září 2009 v 19:48 | clayra
Vole, vole, to je Hollywood...
É, narazila jsem na daší song od Xindla. Můžete si ho pustit ↑ Nejdřív jsem tu story nepochopila ale pak mi to došlo a je to fakt děsně smutný :( No, spíš je to takový k zamyšlení... To se v reálnym životě nemůže nikdy stát... :) Pokud chcete mp3, napište.
No, dneska byl celkem dlouhej den, ale jsem děsně ráda že už je víkend, protože jsem zase strašně unavená. Doufám, že zítra nevstanu před dvanáctou :))
Příští pátek možná budeme mít s Kachýnkou u mě oslavu narozek. Ale ještě se musim zeptat taťky, jestli by si mohl vzít dovču... Uvidíme.
Mám vyfocený svoje další kresby, jednu jsem dokonce vycolorizovala, zítra to sem dám :)
Na co se budete koukat dneska večer? Já na Pearl Harbor (nevim jak se to píše). Asi jsem divná, ale nikdy jsem to neviděla :D Ale podle toho, co sem slyšela a četla, budu plakat :'( To mi i na fb vyšlo v testu Jaké jsou tvoje oči? tak mi vyšlo že uplakané. No, občas se v nich slza objeví, ale to jen díky nějakému poznání... No :D
Dneska jsem udělala celkem hodně článků :D Teda v poměru s ostatními dny v tomhle týdnu.
Jak víte, je dneska osmé výročí od útoku na dvojčata, celý svět si to připomíná. Dnes si měli všichni vzít černá trika. Je to hrůza, že už je to osm let... Bože :(
Dnes, kdy končí snad polovina všech blogařů se mi vrátila Miňonečka :))) Zlatíku, už jsem ani nedoufala ;))
Tak já už budu končit... Chci se ještě podívat na facebook.
Mějte se krásně a usmívejte se!!!
Jó na takovej film bych tě někdy chtěl vzít...
Peace - Love - Twilight
clayra

Strčušky a Kofolásci :D

8. září 2009 v 19:18 | clayra
Brej večír vespolek ^^
Dneska byla ve škole celkem dost sranda ;) Karamelka si pletla s bavlnek a štětek do uší Kolofásky :D Já je neničim, né, jenom z nich dělam rockery! XD
Byla bych ráda kdybyste shlédli moje fotky tady a tady a případně nechali komentář - zajímá mě, jestli se vám to líbí :)
Na zejtra se netěšim, protože budem mít fyziku! :(((
Líbily se vám dnešní články? Obzvlášť pro příznivce Twilight.. :D Mě se teda líbily moc - obzvlášť ty podpisy :)
Už budu končit. Mrknu na face a půjdu se kupkat :)
Mějte se úžasně, usmívejte se a... no, Peace - Love - Twilight :D
clayrík

Pokud je na infošce nuda...

8. září 2009 v 16:50 | clayra
...co dělat jiného, než kreslit?
Abych řekla pravdu, vůbec netuším, proč jsem ten obrázek fotila. Povedenej zrovna moc neni, si myslim... Ale něčím mě ta holčina zaujala ;) Vás?
Chabý pokus o anime nebo mangu :D A není dodělaná, nemá ruce, sukni ani nic... Pokud ji někdy dodělám a povede se, tak vám to blejsknu.

Kreátůrky aneb figurky do hry

8. září 2009 v 16:45 | clayra
Jak jste se mohli dočíst v dnešním dni na gymplu, dodělávali jsme si tak různě naše stolní hry na výtvarce. No a když jsme to začínali, tak jsem jáá sama osobně svou uměleckou rukou vyrobila figurky.. :D Je to prostě normálně vypálený, xichtíky jsou fixama.
Taky tam je pár fotek těch kartiček, co jsem taky dělala. Pokud by vám nějakej obrázek zaujal, napište do komentářů a já vám napíšu, co na tom papírku stojí XD Někdy je to celkem sranda no... Hope you Enjoy! ;]
↑ Celá rodinka XD

Buenos noches!

7. září 2009 v 19:34 | clayra
[K]olá!
Tak jak se vede? Já celkem fajní! :D Dneska byl celkem gut dej ve škůl XD Zítra máme totálně odpočínkovej den - jenom tělák, infošku, češtinu a výtvarku! :) Mam tašku lehkou jako prase.
Eh, ten smajl tady vpravo mě totálně vystihuje ;D
S tou návštěvností jste mě celkem zklamali... A já vás zase klamu v článkách, takžde jsme si kvit (?).
No, heh :D Už je pozdě, půjdu si umejt kokos... Před tím ale půjdu na face :D
Na icq právě probíhá hádka, jestli jsou lepší upíři nebo vlkodlaci.. Proč je tak málo zastánců Jacoba a vlkodlačí grupy?! XD
No dobře, už vaše trápení skončím XD *práásk*
Mějte se hezky, usmívejte se a přežijte školu ;)
Love - Peace - Twilight
clayrík

Sťažoval sa Oto, Oto, Oto...

5. září 2009 v 21:36 | clayra
Míru zdar až na věky soudruzi moji drazí demokratičtí! ^^
Ano, ano, hádáte dobře, clayře už z toho totálně jeblo. A bez cenzury, jabů! Hvězdičky ve sprosťárnách, jděte se bodnout k šípku!
Co zapříčinilo toto náhlé pomatení už tak dost rozčeřelé mysli? Čtěte dál a dozvíte se nedozvěditelné.. hohó.
Tož tak ráno pim, pim pim, nic netlytim, a najednou tlytim tut. Né, byla jsem velmi násilím vzbuzena před mojí oblíbenou vstávací hodinou dvanáááctou! Jelo se totiž s mou oblíbenou magorskou veselou ehmm famílií k dědovi. Dostala sem košťátko z gerber (počkat, ty už jedny máám!) ňákou tu kačku a dalšího diářka záskoláčka na rok 09 a 10! Nuuu a ségra fuuurt otravovala a stresovala mě o.O Tož sme se zastavili v elektráááči, akože se mrknout na netbůky a tak ďalej a normálně tatíček skorovožralej koupil ségře netbůk o.O" Ale jááá jsem měla dostat, bůů! Tož mě teda jeblo akože :D
Tož tu tady tak jebnutá sedim... čumim :D Mačóóó, huš hajzle! A co je hmyzožravec, přecé hmýýýz! Juhaha!
No, ehm. Včera na tý třináctiletý prohlídce, to mě taky málem.. :D Prej mam šelest na srdci o.O Ouch jejda, bída bída! Umřeš, umřeme, v hrobečku se sejdeme... Jecheche ať žijou trpajzlíci!
Sorrrrka že jsem dneska nic nepřidala a ňák ani nic nepřidávam ale můj stav neni vhodný :D
Tož já se na to jdu vyspat... Nebudit!
Pé-esí-tšQuooo: Líbánkuje se vám nápísíček? Moje vlatňoučká výrobička, hečíík XD
Jebnutá
clayruš buhaha!
Edit [21:57]: Už jsem normální.. Moje jebnuté já přešlo do pozadí a jsem to zase já ^^ A to je teprve pátého... ^^

"Čárka je za mikrobama!"

3. září 2009 v 19:30 | clayra
Aloha záškoláci x )
Achjo, tak jaxe vede? Co jste robili ve škole? My už se normálně učíme.. No, je to celkem šok, obzvlášť po ránu se mi chce pinkat v postýýlcee! XD
Dnešní den na gymplu zde.
Promiňte, že jsem nic moc nepřidala, ale jsem děsně unavená, tak dělam jen takový ty neúnavný věci XD Třeba mě zastihnete na FB, icku.. Nebo pařim hry noo..
Zejtra jdu na třináctiletou prohlídku k doktorce.. třeba mi konečně do karty napíše, že mam Aldzhajmra (nevim jak se to píše, tak to píšu takhle :D) a že nemusim chodit do školy. Přemýšleli jste někdy o tom, že byste měli nenakažlivou nemoc a kvůli ní byste nemuseli chodit do školy? Jak tak o tom přemítam, myslim, že bych do školy chodila. Ale jen bych poslouchala, pozorovala spolužáky a tak ;) Nemusela bych psát žádný testy, cvičení, příklady a tak.. To by bylo žůžo ;) Jen bych si užívala srandu s kamarádama. Skvělá představa.
Noo, zpátky k doktorce. Já to fakt nesnášim, bojim, bojim :( Že mi bue dělat něco ošklivýho.. např. výtěry, náběry, injekce a tak. Bojííím! :(((
To odpoledne děsně utíká.. Před chvilkou bylo šest hodin kurník. A už je půl osmý. Jejdamane, to už abych vypnula Debussyho a šla si umejt kokos, abych stihla Ordinačku.. :D Pokud je dneska čtvrtek, o čemž si nejsem vůbec jistá.
No a řeknu, co se mi stalo; sem si chtěla udělat ve Photoshopu nebo Photofiltre nějakej pěknej rozvrh do penálu, ale nějak se nám pofakala tiskárna, takže to nejde vytisknout! :( Já mám smůlu...
Už víte tu děsnou věc? Že Zgoubi končí s blogem? Je to škoda.. :( Bude se mi stýskat.
Nějak hodně lidí teď končí s blogem, je to zvláštní. Je to školou? Nebo čím? Já fakt nevim.. Ale Affs, ať vás to ani nenapadne! :D
Oh la la, já už běžím. Stejně si to nikdo nečte.. :D
Zítra se snad stavím ;) Bude pátek (?!) tak to snad nějak půjde. Mějte se kráásně a přežívejte!
Peace - Love - Twilight
Ádié
clayra

Ouch jejda, kam jsme se to dopracovali?

1. září 2009 v 19:25 | clayra
Čusky [zá]školáci :]
Tak jak? První den ve škole... No, u mě to byla celkem pohoda... :] Všichni jsme si měli co říct, takže jsme pořád řvali... :D No prostě moje třída je moje třída.
Dobrá zpráva je, že se nám nemění skříňky. Vím na 1oo% že bych si nezapamatovala, kde je ta nová. A dokonce mám spravenou poličku! ^^ Mám já to ale štěstí, že?
Vín infa o mém prvním školním dni najdeš zde a zde.
Zítra se naštěstí ještě neučíme mno.. To bude pohoda :] Už se těšíím.
Nevim proč, ale mám nutkání přidávat si na FB pořád nový statusy :D Zvláštní... Právě aktuálně tam mám tenhle [fanynky prosím o prominutí]:
"95%teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do statusu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !! xDDD"
Sranda XD
Dneska celej den poslouchám Debussyho o.O" Já za to nemžu, jsem teď velmi vytížená a tohle mě strašně uklidňuje.. Svit luny ^^
Sorry, že jsem sem nedala barvičky a nic, nechce se mi :D
Jejda, koukám, že už je skoro půl... To vypnu kompa a půjdu si umejt hlavu ;]
Zdroj animace: zRzQa
Ještě prosím affs:
Ádié a novému školnímu dni zdar
Love - Peace - Twilight
clayra
P.S. Do svýho pidi profilu v menu jsem přidala novou informaci, určitě zkoukněte XD

Poslední prázdninový den

31. srpna 2009 v 19:43 | clayra
Upřímnou soustrast, všudypřítomní návštěvníci.
Už je to tady. Prázdniny utekly jako nic a už je tady zase. Nedokážu to slovo ani vyslovit. Ale my se jí přece musíme postavit! Už desetiletí náš mučí a sráží nás níž a níž, ale my se nedáme! I tenhle rok přežijeme, i tenhle rok budeme bojovat, i tenhle rok jí budeme vzdorovat a smát se jí do tváře. Chce to jen trochu udvahy a společně tu školu zvládneme.
Crr, zazvoní zítra ráno budík. Já celá vyděšená se slepýma očima vyskočím jako kdyby byly nálety. Pak pochopím krutou pravdu a odšourám se do koupelny. S drkotajícími zuby a husí kůží po celém těle se vyčistím zuby a pak se roboticky obléknu. Jako ve snách sejdu ze schodů, popadnu kartáč a stále téměř ve spánku si rozčešu vlasy. V kuchyni už bude čekat mamka s čajem a se snídaní. Jak budu rozespalá, nezmůžu se ani na pořádnej pozdrav. Očima které zdobí krásné kruhy mžourám do kouřícího šípkového čaje a řeknu si: Achjo. Škola. Jak já se na tohle netěším.
Chtěla jsem napsat ještě něco strašně chytrýho, ale bohužel (nebo snad bohudík?) jsem to zapomněla. Budu se muset jít pořádně vydrbat, dám si Nesquik a podívám se s famílií na telku. A každou chvíli mě zamrazí, jak jsem se zase přiblížila k prvnímu září. Budu mít studené prsty u nohou, oči mi budou neustále těkat na hodiny. A pak si půjdu lehnout s vědomím, že stejně neusnu. A pak... Crr, zazvoní zítra ráno budík...

Konec oslavy :)

30. srpna 2009 v 16:58 | clayra
Čusí! :D
No dobře, oslava končí... Říkala jsem, že to bude 'něco měnšího'. No a jak se říká - V nejlepším se má přestat :) Celkem tu bylo cca 20 soutěží a některé jsou ještě bez výherců! :) Takže ještě se můžete zapojovat sem:
[Go] Kdo je to? 4.1
[Go] Bublinovka 0.4
[Go] Poznej xD 2.6
[Go] Počítání
Protože je ještě celkem brzo, možná začnu dělat diplomy už dnes. Ale nic nezaručuju, nepodepisuju ani neslibuju! :D
Děkuju všem, co se mnou oslavili narozeniny a konec léta :) Díky všem.
Ádié

Vítejte na oslavě ;)

30. srpna 2009 v 14:00 | clayra
Ahojí všichni!
Dneska je tady oslava mých narozenin, které jsem měla ve čtvrtek. Taky je to tak trochu oslava konce prázdnin.
Bude to tu prakticky vypadat jako na Soutěžním dni - samé soutěže :D Snad se vám to bude líbit a budete se hodně zapojovat ;)
Za chvilku přibude první soutěž :)
Hope You Enjoy!

Tralalá...

28. srpna 2009 v 21:14 | clayra
Čágo bélo šílenci!
Sorry, že sem nic moc nepřidávam.. Vůbec nevim co a nebaví mě to. Tak se aspoň hlásim že jsem živá a zdravá.
Ehm no, děkuju že jste mi všichni popřáli k narozeninám [ironie]. Včera večer jsem ještě dostala teploměr, novou myšku ke compu, přáníčko a úúúžasné DVDčko Twilight! XD
Dneska jsme si vyrazili na oběd do centra. Áách, moje nejoblíbenější - T.G.I. Friday's. Úžasně vydesignovaný to tam maj. Dala jsem si Chicken fingers a karamelovej šejk - ňamináá! :D Připomeňte mi, že si příště mam dát hamburger, díky.
No a odpoledne jsme si s rodičema pouštěli Twilight - rodiče to viděli poprvý. Ty byly naprosto hotoví XD Po celou dobu ani nemukli. A na konci taťka: "No a kde je dvojka???" xDDD Roztomilé, že? Už se těšim až s Kachýnkou půjdeme na premiéru... 26. listopad <3
No, už se nám to blíží, žhe? :D Áchich ouvej... Budeme prvního ve škoole čtyři hodiny :/ A vy?
Možná se divíte, že jsem tu tak pozdě. Rodiče maj zase teu debilskou atletiku, takže tady budu čekat až do desíti. Tak posloucham Comeback :D
Ju a ještě jdem dostala kuáásnou kytišku. Hezčí už je jenom modrá růže.
Nějak nemam dobrej pocit z tý zítřejší párty. Doufam, že se někdo zapojí. Bude to něco menšího. Jen abych dohnala tu mezeru v článkách - což znamená přibližně 20 soutěží. Uvidíme.
Chjo. Tak já už asi mizim.
Peace - love - Twilight
Ádié
clayra

Pozvánka ;))

26. srpna 2009 v 20:09 | clayra
Tak, jak jsem slibovala, tady máte pozvánku ;) Celkem vytuněná, žhe? XD Všechno info máte na ní... A zase prosím affíky, aby si ji dali na blog ;) Díky moc. Zítra vám dám vědět!

Nechala se ostříhat a podívala se smrti do tváře

25. srpna 2009 v 19:11 | clayra
Aloha from hell!
Ne, to je přehnaný XD No prostě; jely sme s mamkou ke kadeřnici a mam to o dost zkrácený a postupně sestříhaný ;)) Fakt se mi to líbí... A možná budu mít i proužky, ale barvu neprozradím XD
Nu a jedem si tak domů a najednou se na nás vyřítí bagr a málem rozpáral auto tou svojí obrovskou lžící o.O" Řidič zabrzdil, mamka strhla volant, takže je všechno ok, ale kdyby to do nás napálil, tak jsem už mrtvá. Uch!
No, ale všechno je v pohodě XD Hrajem se ségrou na facebooku kostky a ona pořád vyhrává, kruci! XD
Snažim se trošku dohnat ten článkovej mezerák no... Ale zítra udělám pozvánku na párty ;) Bude to jako oslava mých narozenin, takže si myslim, že tu mezeru v článkách bohatě doženu. Víc infa bude zítra.
Takže, ehm. To bude asi všechno co jsem chtěla napsat - píšu nějak brzo, takže možná budu přednastavovat XD
Jo, dneska je konečně zase Ordinace! Hustýýý xDDDD
Nechce se mi vybarvovat, prdim na to xD
Tak se mějte famfárově a Carpe diem ;)
Ádié
clayra
P.S. Per aspera ad astra! ^^

Tak to potěš...

24. srpna 2009 v 20:14 | clayra
Zdravím všechny zaostalé! ^.^
Nu, ráno vstanu a akorát se rodiče vrací z nákupčího. Na to, že bylo teprve poledne...
Odpolko si tak pařim, koukam na film, píšu na icko a tak podobně - a najednou dárek! XD Něktěří možná zaznamenali, že budu mít za 3 dny narozeniny, tak jen pro info. Noo a dostala jsem své vytoužené křesílko! ^^ Úžasná velká krabice... Hned jsme se zkusily se ségrou svézt, ale moc to nejelo, ke schodům jsme se nedostaly a já sem udělala díru do lodi :( No tak jsme to po nějaké té minutě sestavili a je to fakt čůpa! ^^ Očekávám, že se bude dít přestavba v mém pokojíku. Protože mamka bezpodmínečně chce pro mě větší stůl, ale aby bylo kam ho dát, tak bych musela mít novou skříň. A ještě si ségra bude muset vzít jedno starý křeslo z mýho pokoje do svýho, aby to nový bylo kam dát a ještě ke všemu do dvou dnů k nám přijde nějakej cápek a bude nám vyměřovat okna na žaluzie, takže budu mít v okně novou žaluzii a síť proti hmyzu. Plus ještě druhej comp už mele z posledního, takže tatíček naznačil, že moje stará bedna půjde pryč a já dostanu noťas s myškou.. A teď ještě do toho ta škola, že. A budeme potřebovat opraváře, pže nám nějak blbne kotel... No, je to celý takový komplikovaný teď :D
Dneska jsem si pustila všechny písničky ze Soundtracku z New Moon a některý songy jsou fakt děsný XD Jsou tak dvě písničky od našich oblíbených Muse! :D Ty se mi líbily nejvíc společně s Coldplay ^^
Už chystám novej design, je hotovej jen z 5o% a je na školní téma. No, děs běs XD
Dokoukala jsem to HP 6 - teda podle mě je to nejlepší díl ze všech, skvěle udělaný to je. Teda až na ten konec, ten se mi moc nezdá... Jako by propracovali celej film, ale konec prostě odflákli :/ Ale u žádnýho jinýho dílu sem se tolik nezasmála XD "Je krásnej, že jo? Měsíc." XD Nebo: "Pavouček, tam pod zemí..." xDD Z toho sem fakt nemohla.
Za 87 dní už bude premiéra New Moon! ^^ A o 6 dní později to bude u nás... Proč je to tak velkej rozdíl krucinál? ;( A určitě to bude ČESKY! Bože...
Zase jsem spožděná se články ;( Měla bych mít 240 a tenhle je 227.
Hehe, za 4 měsíce budou Vánoce! XD Už si začínám zpívat koledy a prohlížela sem si vánoční Garfieldovi komixy XD Mě z toho už fakt totálně hrabe XD
Eh, no nic, už to skončím, stejně si to nikdo nepřečte ;))
Tak čabůs... Peace - Love - Twilight ;)
Ádié
clayra

Špína, hnus; čili MucQ! xDD

22. srpna 2009 v 21:26 | clayra
Čau syčáci ;)
Tak ráda Vás vidim.. Jaxe vede furt?
Promiňte, že jsem tady včera nebyla, dneska sem toho taky zrovna moc nepřidala, ale jsem nějaká unavená a nemám náladu... :)
Včera [hu?] jsme byly s mamkou se mrknout na ty batohy a já sem si tam jeden vybrala - je fakt pěknej ;) Už se vidim, jak ho cpu do skříňky, muhehe :D Ale jsem spokojená.
Dneska jsme byli celá family v Nicu [obchod s oblečením, botami atd.]. Tam se zastavil čas o.O" Příšerně zastaralý věci tyjo.. Ale mamča mi tam vybrala džíny - maj tam nějaký divný velikosti, na to, že je to italská móda. Starý džíny mam velikost S, ale tyhle jsem si musela vzít L! o.O" Fakt týjo. A ještě jsem si vybrala jeden boží svetřík ^^ Sice má pruhy na šířku, který rozšiřujou, ale komu to vadí, že? ^^' Taťka mi nabízel tkovou černou bundu, ale k ní bych musela mít motorku.. :D Možná tam pojedem znova, tak si ji možná zkusim. Ségra si tam vybrala 2 svetry, mamka kabelku a nákup byl hotov XD
Mam novou závislost. Here comes the sun od Sheryl Crow. Nádherný, posloucham to pořád dokola ^^ Dala bych vám to sem, ale na YouTube jsou samý šitkový verze. Právě schánim mp3 ale nejde mi to nikde stáhnout ;(
Koukam teď na megavideu na filmy - sice mě trošku štve ten blbej limit, ale co. Čučela sem na samý animáky XD Třeba V tom domě straší [svého času jsem na tom byla v kině XD], Happy Feet [taky kino], Arthur a Minimoyové... ;) Teď mam zrovna rozkoukanýho HP a Prince dvojí krve :D Čekam, až skončí 54 minut, tak píšu XD
Obě soudružky mi tady chybí, hrůza ;(((
No niiic... Už poběžim ;) Ono to vybarvování taky zabere nějakej ten čas :D
Míru zdar, mějte se krásně, have a nice day, peace - love - twilight a tak dále ;)
Ádié
clayra

Už jenom tejden... Už jenom 11 dní...

20. srpna 2009 v 21:21 | clayra
Áchjo.
Tak jak jste se měli, co jste dělali? Na mě už to zase jde - smutek, deprese, melancholie. Zaslzela jsem si u blogu meow-meow, posloucham smutný songy a ještě ke všemu ten čas. Ten stupído čas.
Už jenom tejden.. Do mejch narozenin. T__T Už mi bude příšernejch 13 let. Strašně velký číslo, jsem stará :'( Nedávejte mě do domova důchodců, já nechci! u__n Fakt už ale. Stejně nedostanu to, co chci. Áchjo.
No a pak už jenom chvíle do konce prázdnin. Né! :'((( Prosím ne... teď ne... Kéž bych mohla vrátit čas... asi tak o měsíc ;) Nic mě nebaví, nudim se jako prase, na icq i na facu je mrtvo... Help! Dokopejte mě někdo k něčemu. Čemukoliv! Ještě mi tady chybí soudružka Azzy, je to ještě horší.. :'( Áchjo.
Ale já to tak nenecham. Okamžitě si půjdu pustit nějaký veselý songy, zejtra ráno vstanu brzo, dam Ciniminis s Nequikem, pořádně se vydrbu, hezky se ohodim a půjdem se s mamkou juknout do obchodu na baťohy. Však já na to vyzraju!
Ze samý nudy jsem si listovala asi deseti blogama Anti-Denny XD Nějaký jsou fakt srandovní ;) Před chvilkou jsem tady seděla s levou rukou křečovitě držící plácačku a druhou horlivě jezdící myší u počítače. Lítalo tady okolo mě.. něco o_O" Neidentifikovatelný létající předmět. Fujtajbl!
Nu nic.. Možná zase začnu trénovat Moon Walk, ale neni to jistý :D Vůbec mi to nejde... Možná kdybych zkusila jiný boty.. S Converskama by to asi šlo líp než s 'papučkama' že..?

No jo no, už padam. Začíná to tady zavánět dlouhym výlevem. Tož pádim XD
Dneska bez pozdravů, jsem z nich večerpaná XD Takže pouze...
Ádié
clayra

Lampy

19. srpna 2009 v 12:28 | clayra
Óch, další výtvor mé úžasné umělecké duše XD Jenom mobilem sem blejskla lampy v ulici. Docela mě zaujaly =D Tak trošku vyobrazení mojí nálady ;))
 
 

Reklama